Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

WEB TASARIMI YAPTIRMANIN AVANTAJLARI

Firmalar web tasarımı yaptırarak aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıta da bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır. Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir. Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak web tasarımı sayesinde tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşümü yaşayabileceklerdir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir. E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir. Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi siz değerli müşterilerimize iletilir. Temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.

Web tasarım üzerinde karşılıklı fikir alışverişlerimizle kara verdikten sonra sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün, referans, firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır.

Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir “yapım aşamasında” sayfası oluşturularak web alanınızda yayınlanır. Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. O andan itibaren alan adınız ve mailleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan web tasarımı çalışmaları kendi alan adımız altında sizin için açılan geçici bir bölümde. (Ör:http://firmaadınız.tasarimi.com ) yayınlanır. Karşılıklı tasarım üzerinde sizin talepleriniz ve bizim önerilerimiz doğrultusunda tasarımınız dinamik bir şekilde yayına hazır hale getirilecektir. Hazırlanan sitenizin güncellenmesini yapabileceğiniz eğitim verilip siteniz yayınlanma aşamasına getirilir.Tamamlanan çalışmayı onayladığınızda web siteniz yayınlanmaya başlar.

En son aşamada sizden alınan kriterler doğrultusunda arama motorlarına kayıt başvurusu yapılır.

REFERANSLARIMIZ

digitur.com.tr

www.sial2018paris.com

www.yabancieleman.net

www.temmuzfilm.com

www.medica2018.com

 

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN